محل تبلیغات شما

کتاب:
پسران دوزخ: فرزندان قابیل

نویسنده: مجید پورولی کلشتری
موضوع: داستان ایرانی - مذهبی
انتشارات: عهد مانا

راوی این داستان زنی است عراقی به نام امّ‌جمیل» که مأمور کشتن فاطمه» به جرم شیعه بودن است. قسمت اعظم داستان، مناظرات فاطمه و امّ‌جمیل است، مناظره‌ی دو مسلمان که دو مذهب متفاوت دارند. شیوه‌ی داستان‌پردازی به نحوی‌ است که مخاطب را با خود همراه می‌کند و در عین حال به تفکر وامی‌دارد.
این کتاب برای افرادی که به مطالعات مذهبی علاقمند هستند کتاب بسیار جذابی خواهد بود.

گزیده‌ای از کتاب:
. شاید این زرنگی خالد بود که چنین روزی را پیش‌تر توی حرف‌هایش زمینه‌چینی کرده بود. همیشه از یک امتحان بزرگ حرف می‌زد. می‌گفت خداوند ایمان همۀ آدم‌ها را روزی از روزهای زندگی‌شان امتحان خواهد کرد و انگار امتحان ایمان من نیز فرارسیده بود. فردا صبح. پیش از طلوع آفتاب! شاید اگر همان روز پیشنهادش را رد می‌کردم، الان خیلی ساده همه چیز تمام شده بود و من اینجا توی باغ هابیل نبودم. اما یک جملۀ خالد هنوز توی گوشم مانده: خوب گوش‌هایت را باز کن امّ‌جمیل، شاید این آخرین فرصت برای پروانه شدنِ تو باشد!»
می‌دانستم پیش از آنکه بخواهم فاطمه را بکشم باید ابتدا چیز بزرگ‌تری را در درون خودم می‌کشتم! چیزی بسیار قوی‌تر و سخت‌تر!.

روزهای بعد از این...

دروغهای کوچک بزرگ

گلهایی به یاد الجرنون

کتاب ,شاید ,امتحان ,توی ,خالد ,پسران ,پیش از ,شاید این ,دوزخ فرزندان ,پسران دوزخ ,شاید اگر

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

worriaclerta پنحره ی انتطار تست کد ها kara7 مشكلات بزرگترین سایت ادیان و عرفان| کتابدان مقالات مبل و مبلمان cocanheta قطر John's site