محل تبلیغات شما

کتاب‌:
گل‌هایی به یاد الجرنون

نویسنده: دَنیِل کِیز
مترجم: مهرداد بازیاری
موضوع: داستان‌ خارجی (آمریکایی)
انتشارات: معین

دنیل کیز، در سال 1959 داستان کوتاهی به نام دسته‌گلی برای الجرنون» نوشت. این اثر چنان مورد استقبال قرار گرفت که نویسنده ترغیب شد تا رمان آن را نیز منتشر کند؛ داستان بلند گل‌هایی برای الجرنون» در سال 1966 منتشر گردید و در ردیف پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار گرفت و جوایز متعددی را از آن خود کرد.
این داستان جذاب، مجموعه‌ای از یادداشت‌های مردی به نام "چارلی" است که یک عمل جراحی آزمایشی روی مغزش انجام شده است تا بهرۀ هوشی‌اش افزایش یابد. او مم به نوشتن گزارش‌های روزانه است تا روند تحقیقات و پیشرفت‌اش مورد بررسی قرار گیرد.

گزیده‌ای از متن داستان:
. چند وقت بعد یه سری مرد با روپوش‌های سفید من رو به یه قسمت دیگه‌ی بیمارستان بردند و بهم یه بازی دادند تا بازی کنم. مسل یه مسابقه با یه موش سفید بود. اون‌ها موش رو الجرنون سدا می‌کردند. الجرنون توی یه جعبه با یه آلمه دیوارهای پرپیچ و تاب بود و اون‌ها به من یه مداد و یه کاقز پر از مستطیل و خط دادند. یه ترفش نوشته بود آغاز و یه ترف دیگه‌اش نوشته بود پایان. اون‌ها گفتند که این هزارت ست و من و الجرنون هزارتای مشابهی رو باید انجام بدیم. من نفهمیدم چه‌تور ممکنه ما هزارتای مشابهی داشته باشیم در هالیکه الجرنون یه جعبه داشت و من یه کاقز ولی چیزی نگفتم. به هرهال وقتی هم نبود که چیزی بگم چون مسابقه شروع شد.»

روزهای بعد از این...

دروغهای کوچک بزرگ

گلهایی به یاد الجرنون

یه ,الجرنون ,داستان ,رو ,اون‌ها ,مورد ,یه جعبه ,است تا ,برای الجرنون» ,با یه ,به نام

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همه ما وارثیم وارث عذاب عشق tricileren دانلود فیلم وسریال رایگان|دی ال استار caleposand Veronica's site كفش ساقدار ساق داردخترانه زنانه بچه گانه کودکانه چرمی جورابی اسپرت 2021 sectaisigobb موقوفه سرای خان کهنه (بازارطلافروشان یزد) stalcongeoprin آهنگ آی آر